ماسک سه لایه کودک حیات

ویژگی ماسک کودک

ماسک کودک حیات دارای ساختار و در اندازه های متناسب با صورت کودک طراحی شده که به دلیل طرح های رنگی و فانتزی کودک را ترغیب و تشویق به گذاشتن ماسک می‌کند. ماسک کودک برای سنین خردسال یکی از تولیدات و محصولات با کیفیت برند حیات که در طراحی های متنوع تولید و عرضه می‌شود. این ماسک همچنین در مدل ها و انواع طرح ها و رنگ بندی جذاب است.

ساختار و ویژگی های ماسک کودک

صورت کودکان به نسبت کوچکی خود به ماسک هایی با اندازه های کوچکتر نیاز دارند. طوری که برای گذاشتن ماسک مشکلی نداشته و به راحتی بتواند دهان و بینی شان را به خوبی بپوشاند.
این ماسک ها نیز همانند ماسک های بزرگسالان از جنس ملت بلون 25 گرم و اسپان باند می باشد، که دارای سه لایه و یا پانل است. در ماسک های کودک نیز همچون سایر ماسک های پزشکی از یک فیکسر برای تثبیت روی بینی استفاده شده تا کودک به هنگام گذاشتن مشکلی نداشته باشد و به راحتی و بدون جا به جایی ماسک بر روی صورتش قرار بگیرد.
ماسک سه لایه پزشکی کودک طوری طراحی شده تا عمل اکسیژن رسانی به خوبی و به نحو صحیح انجام گیرد. در ماسک های کودک می توان طراحی های فانتزی و کارتونی را برای تشویق و ترغیب هر چه بیشتر کودکان برای گذاشتن ماسک مشاهده کرد.
این طراحی متناسب با علایق کودکان به شخصیت ها و قهرمان های کارتونی شان بوده، که کودک را ترغیب به استفاده از ماسک می کند.

ماسک سه لایه کودک حیات

چرا باید کودکان هم ماسک بزنند؟

در دوران بحرانی کرونا یکی از مواردی که کودکان را در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا قرار می دهد، عدم استفاده از ماسک می باشد.
زیرا طبق آمار پزشکی از آنجایی که ویروس کرونا بیشتر از طریق هوا انتشار و منتقل می شود تا لمس سطوح، بنابراین استفاده از ماسک برای کودکان نیز لازم و ضروری است.
ماسک خوب و با کیفیت می تواند حداکثر تا هفتاد درصد مردم را از خطر انتقال و ابتلا به بیماری کرونا کاهش دهد. برای این موضوع لازم است که کودکان با اصول گذاشتن صحیح ماسک آشنا شده و از ماسک های مرغوب برای آنها استفاده شود.

ماسک خوب برای کودک کدام است؟

ماسک سه لایه کودک حیات

برای انتخاب ماسک خوب باید به جنس و کیفیت آن توجه کرد. دیگر آنکه کودکان باید وقتی از ماسک استفاده می کنند، نسبت به آن احساس خوبی داشته باشند.
ماسک نباید مانع اکسیژن رسانی صحیح برای کودکان شود، زیرا این موضوع می تواند مشکل جدی را برای سیستم تنفسی شان به وجود آورد.
بندهای ماسک طوری باشد که از ماسک از روی صورت کودک جدا نشود. به دلیل حساس بودن پوست کودکان جنس ماسک باید از مواد استاندارد تهیه شده و دارای کیفیتی بالا باشد.
پارچه های نبافته و پنبه ای مانند اسپان باند و ملت بلون به دلیل نرمی و لطافت و تهیه شده از الیاف با کیفیت این قابلیت را دارند که پوست کودک را اذیت نکرده و مانع از ایجاد هر گونه آلرژی بر روی پوست شوند. همچنین ماسک باید سبک و نرم بوده و کودک با آن احساس راحتی کند.

ویژگی ماسک کودک حیات

جعبه ماسک سه لایه کودک حیات

ماسک کودک حیات با قابلیت نرمی و نفوذ ناپذیری در برابر عوامل آلوده معلق در هوا از جمله ویروس کرونا یک محافظ و ایمنی کننده خوب محسوب می شود.
جنس این محصول از پارچه های نبافته اسپان باند و ملت بلون سبک و نرم بوده که پوست کودک را اذیت نمی کند. همچنین به دلیل سبک بودن و انعطاف پذیری این ماسک کودک می تواند از آن استفاده کرده و به راحتی نیز نفس بکشد.
ماسک های کودک حیات در بسته بندی های 10و 30 و 50 عددی هستند که با توجه به نیاز کودک می توان از آنها استفاده کرد.
همچنین طراحی های فانتزی و زیبا با رنگ بندی متنوع این ماسک کودک را ترغیب به گذاشتن ماسک می کند. ماسک حیات همچون ماسک های پزشکی دارای فنر انحنای روی بینی ( فیکسر بینی) که مناسب با اندازه بینی و صورت کودک طراحی شده نیز می باشد.
دوخت این ماسک ها به صورت نیمه صنعتی و با دستگاه و بدون دخالت دست پرس و تولید می شود. ماسک حیات ساختار مناسب با آرگونومی صورت کودک و اشکال مناسب سن او دارد، و نیز جنس با کیفیت، از مهم ترین ویژگی های این ماسک می باشد.

آموزش صحیح گذاشتن ماسک برای کودکان

استفاده صحیح از ماسک می تواند تا حد قابل توجهی ایمنی کودکان شما را در برابر ویروس کرونا حفظ کند. بنابراین والدین موظف هستند تا موارد ضروری را به هنگام استفاده از ماسک به کودکان گوشزد کرده و در این کار مداومت نمایند.

برای این کار بهتر است گذاشتن ماسک را برای کودکان تبدیل به فعالیت مفرح و دلخواهشان کنید. ماسک ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، که همین فرصتی است تا کودک را به زدن ماسک با طرح دلخواهش تشویق نمایید.
دیگر اینکه قبل و بعد از زدن ماسک به کودک خود بگویید که دست هایش را با آب و صابون بشوید، و به آنها گوشزد کنید که نباید هیچگاه دست به صورت و ماسک خود بزنند. این نکته نیز یادآوری می شود که ماسک گذاشتن برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود. زیرا ممکن است تنفس کودک را دچار اختلال و مشکل کند.
ماسک های پزشکی به دلیل آنکه یکبار مصرف هستند، بنابراین کودک باید که بعد از یکبار استفاده از ماسک آن را به دور بیاندازد. همچنین اگر ماسک مرطوب یا کثیف شد از آن استفاده نکند.
ماسک باید چانه و دهان و بینی کودک را کامل بپوشاند، و چنانچه بند ماسک شل باشد، باید آن را تعویض کنید.
رعایت فاصله ایمنی و همچنین نکات اصول بهداشتی و همزمان گذاشتن ماسک خوب و به طور صحیح می تواند فرزند خردسال و یا کودک شما را از ابتلا به بیماری کرونا تا درصد قابل توجهی حفظ نماید.